Kontakt

Działamy na terenie całej Polski.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Visterma Sp. z o.o.

ul. Świętojańska 6
15-082 Białystok

tel./fax +48 85 654 67 53
NIP 578-27-21-028    KRS 0000269966


Siedziby Visterma w Polsce


Białystok

ul. Świętojańska 6
15-082 Białystok

tel./fax +48 85 654 67 53

Henryk Kazimierczuk – Prezes Zarządu
tel. kom. +48 516 025 680
e-mail: h.kazimierczuk@visterma.biz

Sławomir Tatarzyński – Wiceprezes Zarządu
tel. kom. +48 516 025 684
e-mail: s.tatarzynski@visterma.biz

Bartłomiej Kazimierczuk – Dyrektor ds. technicznych
tel. kom. +48 516 025 683
e-mail: b.kazimierczuk@visterma.biz

Jarosław Marciniak – Doradca klienta
tel. kom. +48 577 160 220
e-mail: j.marciniak@visterma.biz

Barbara Kazimierczuk – Specjalista ds. ekonomicznych
tel. kom. +48 602 443 790
e-mail: barbara.kazimierczuk@visterma.biz

Gdańsk

ul. Fieldorfa 10/3
80-041 Gdańsk

tel./fax +48 58 710 05 98 

Andrzej Bondyra – Wiceprezes Zarządu
tel. kom. +48 516 025 681
e-mail: a.bondyra@visterma.biz

Artur Bondyra – Dyrektor handlowy
tel. kom. +48 790 828 101
e-mail: artur.bondyra@visterma.biz

Agnieszka Klimczuk – Specjalista ds. rozliczeń

Iwona Kaszubowska  – Specjalista ds. rozliczeń

Warszawa

Aneta Kalupa – Doradca klienta
tel. kom. +48 533 025 696
e-mail: a.kalupa@visterma.biz

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych na stronieWszystko o ciasteczkach.

Akceptuję