Kontakt

Działamy na terenie całej Polski.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Visterma Sp. z o.o.

Siedziba spółki mieści się przy ulicy:

Praw Kobiet 4
15-535 Białystok

tel. +48 85 654 67 53
NIP 578-27-21-028    KRS 0000269966


Siedziby Visterma w Polsce


Białystok – siedziba spółki

ul. Praw Kobiet 4
15-535 Białystok

tel. +48 85 654 67 53

Henryk Kazimierczuk – Prezes Zarządu
tel. kom. +48 516 025 680
e-mail: h.kazimierczuk@visterma.biz

Sławomir Tatarzyński – Wiceprezes Zarządu
tel. kom. +48 516 025 684
e-mail: s.tatarzynski@visterma.biz

Bartłomiej Kazimierczuk – Dyrektor ds. technicznych
tel. kom. +48 516 025 683
e-mail: b.kazimierczuk@visterma.biz

Jarosław Marciniak – Kierownik regionu
tel. kom. +48 577 160 220
e-mail: j.marciniak@visterma.biz

Barbara Kazimierczuk – Kierownik biura
tel. kom. +48 602 443 790
e-mail: barbara.kazimierczuk@visterma.biz

Iwona Gaińska – Specjalista ds. rozliczeń
tel. kom. +48 85 654 67 53
e-mail: i.gainska@visterma.biz

Justyna Giermak – Specjalista ds. rozliczeń
tel. kom. +48 85 654 67 53
e-mail: j.giermak@visterma.biz

Gdańsk – oddział

ul. Biała 1 B lokal nr 14
80-435 Gdańsk

tel. +48 516 025 682

Agnieszka Klimczuk – Kierownik ds. rozliczeń
tel. kom. +48 516 025 682
e-mail: a.klimczuk@visterma.biz

Warszawa – oddział

ul. Nowa 17 lokal nr 6
05-500 Stara Iwiczna, Poczta w Piasecznie

tel. +48 533 025 696

Aneta Kalupa – Kierownik regionu
tel. kom. +48 533 025 696
e-mail: a.kalupa@visterma.biz

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych na stronieWszystko o ciasteczkach.

Akceptuję